סדנאות

  • סדנת תוכנית עיסקית
  • סדנת משא ומתן
  • סדנת ניהול פרויקטים שרשרת קריטית
  • סדנת ניצוץ לחילול רעיונות חדשניים
  • סדנת כלים אסטרטגיים
  • סדנת תחקירים
  • סדנת מצגות
  • סדנת שפת גוף במשא ומתן

נבחרת המרצים שלנו

פרופ' אלון דומניס

מייסד תוכנית לימודי יזמות טכנולוגית של JCE
אלון, לשעבר ראש להק ציוד בחיל האוויר (תא"ל) ומנכ"ל חברת דוקור ניהול בינלאומי בע"מ (חברת בת של קרן קבוצת ואן ליר), שותף בהקמת מעל 80 חברות טכנולוגיה וכיהן בעשרות דירקטוריונים. אלון מרצה על ניהול פרויקטים בתנאי אי-וודאות ועל המסלול לסיומם. אלון סיים את הדוקטורט בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל באוניברסיטת פורדו (אינדיאנה, ארה"ב).

ד"ר קובי ענבר

ראש תוכנית לימודי יזמות טכנולוגית של JCE
קובי, המנהל האדמיניסטרטיבי והיועץ העסקי של קונסורציום המחקר “שורש הדבר” לקידום המחקר החקלאי באזורים צחיחים, בעל ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בתחום היזמות, הניהול, המו"פ והעסקים. לקובי ניסיון בעבודה בענף מדעי החיים והביו-רפואי עם חברות סטארט-אפ ומשקיעים כאחד. קובי הוא בעל תואר דוקטור בביוכימיה ומיקרוביולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, וכן תואר MBA מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

ד"ר אלכס קלרמן

מרצה בנושא מעגלים קריטים בתורת האילוצים של ניהול פרויקטים
אלכס, נשיא Goldratt Institute Israel וחבר המועצה המייעצת של SensDx,הוא מומחה בתורת האילוצים (TOC) ויישומה בתחומים שונים (ניהול ייצור, ניהול פרויקטים, מכירות, שיווק וכו '). אלכס סיים את הדוקטורט שלו בביוכימיה וביופיזיקה מאוניברסיטת תל אביב.

ד"ר אמיר גוטמן

מרצה בנושא היבטים פיננסיים ביזמות
אמיר, כשותף מנהל ומייסד Aviv Venture Capital, אחראי על כל ההיבטים של ניהול הקרנות, לרבות גיוס כספים ו- IR, רכישת עסקאות, משא ומתן, בניית עסקאות, ודיווח פיננסי. כמו כן, הוא מכהן בדירקטוריונים של כמה חברות פורטפוליו של חברת אביב, בהן Amai Proteins. אמיר השלים את הדוקטורט בחשבונאות בבית הספר לעסקים של האס (אוניברסיטת קליפורניה, ברקלי).

איילת רוט

מרצה בנושא כלכלה, מצוינות ארגונית, ומיזוגים ורכישות
איילת, מייסדת ומנכ"לית ב- WeFund - אסטרטגיה, השקעות, מיזוגים ורכישות, מביאה את ניסיונה כמנהלת בכירה ויוצרת צמיחה לחברות סטארט-אפ וחברות בוגרות. לאיילת ניסיון רב בליווי מנהלים, אסטרטגיה של תהליכים עסקיים, שיפורי ביצועים ופרודוקטיביות, ניהול משברים, ניהול P&L הן במשבר והן בתקופות צמיחה מהירות, ומיזוגים ורכישות.

ד"ר אייל ברסלר

מרצה בנושא הגנת קניין רוחני
אייל, מייסד ושותף מנהל של ד"ר אייל ברסלר ושות' בע"מ, הוא בין מעטים מעורכי הפטנטים המורשים שהוא גם עורך דין מוסמך. אייל מיומן בביואינפורמטיקה, כימיה של חלבונים, מכשירים רפואיים, יזמות והון סיכון. הוא סיים את הדוקטורט שלו בביוטכנולוגיה, ביוכימיה, וחקלאות באוניברסיטה העברית.

ד"ר גבריאל דוד פינטו

מרצה בנושא האסטרטגיה העסקית של יזמות
גבי, ראש המחלקה להנדסה תעשייה וניהול של JCE, עבד כמנהל פס ייצור במוטורולה וכמהנדס ייצור במפעלי ים המלח. הוא בעל תואר B.Sc. בהנדסה תעשייה וניהול, ו- M.B.A מאוניברסיטת בן-גוריון. גבי סיים את הדוקטורט בהנדסה תעשייה וניהול באוניברסיטת בן-גוריון, והתמחה במחקר ביצועים ובמערכות מידע.

ד"ר לאה פסרמן-יוזפוב, עו"ד

מרצה בנושא היבטים משפטיים של חברות הזנק
לאה, עמיתה בכירה לשעבר במשרד יגאל ארנון ושות', מלמדת כיום דיני חברות, דיני ניירות ערך ודיני מיסים במכללה האקדמית אונו. לאה השלימה את לימודי התואר הראשון שלה במשפטים LLB (Magna Cum Laude) באוניברסיטת בר-אילן, את לימודי התואר השני במשפטים LLM (בהצטיינות) מבית הספר לכלכלה בלונדון, ואת הדוקטורט PhD (תזה בדיני ניירות ערך) מאוניברסיטת בר-אילן.

ד"ר לביאה לוין

מרצה בנושא יישום תורת המשחקים במשא ומתן
לביאה, מייסדת Millennial Strategies ויועצת אסטרטגיה מנוסה, מתמחה בתכנון אסטרטגי, משא ומתן אסטרטגי, יישוב סכסוכים, העצמת נשים למשא ומתן והכשרה במשא ומתן דיגיטלי. לביאה סיימה את הדוקטורט שלה באתיקה עסקית דיגיטלית ולימודי משפטים מבית הספר לעסקים וורטון (אוניברסיטת פנסילבניה).

ד"ר רוני הורוביץ

מרצה בנושא חשיבה המצאתית, שיווק ושיווק דיגיטלי
לרוני, ראש מחלקת התעשייה והניהול של JCE, הבעלים של רב מסר, ומנכ"ל לשעבר של חברת Start2Think, , יש ניסיון רב בהנחיית סדנאות חשיבה המצאה וקורסים אקדמיים בארץ ובעולם. יש לו תואר B.Sc בהנדסת אווירונאוטיקה (טכניון), ותואר שני M.Sc בהנדסת תעשייה (אוניברסיטת תל אביב). רוני סיים את הדוקטורט שלו בנושא פתרון יצירתי של בעיות ועיצוב מהפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל אביב.

עוזי אוריון

מרצה בנושא הנדסת מערכות
עוזי, לשעבר נשיא הסניף הישראלי של INCOSE (המועצה הבינלאומית להנדסת מערכות) ולשעבר ראש הנדסת מערכות באלביט מערכות אלקטרו-אופטיקה (ELOP), בעל ניסיון של 40 שנה בפיתוח מערכות, ניהול ייצור, ניהול פרויקטים, מכירות, שיווק וכו'. עוזי משמש כיועץ הנדסת מערכות, וכחוקר ומרצה באוניברסיטת תל-אביב.

נבחרת המנטורים שלנו

עדי גולדין

סגן נשיא בהנהלת דוקור הבינלאומית
עדי מילא ב- Docor תפקידי מפתח בתחום השקעות, ניהול וטיפוח חברות מונעות טכנולוגיה, וחברות הזנק בענפי טכנולוגיית המידע, התעשייה ומדעי החיים. עד שנת 2010 היה עדי מנכ"ל Softlib, וסמנכ"ל השקעות וניתוח בקרן הון סיכון אינוונטק (TASE: IVTC), עדי עסק בעריכת דין במשרד בלושטיין, קוגן ושות', ובנוסף הוא היה חלק מצוות ההוראה של תוכנית MBA המשותפת לאוניברסיטת תל אביב ובית הספר לניהול של אוניברסיטת נורת'ווסטרן (שיקגו, ארה"ב). עדי מחזיק בתואר B.A. ,תואר M.A בכלכלה, (summa cum laude) ותואר במשפטים LL.B - כולם מאוניברסיטת תל אביב.

עדי פרי

מייסד שותף ומנהל התפעול של COing
עדי, עורך דין ורו"ח, הוא מייסד שותף ומנהל תפעול של COing, פלטפורמת פרויקטים קהילתיים המאפשרת למנהלי קהילות לבנות פרויקטים אינטראקטיביים קבוצתיים משגשגים בקהילותיהם. הוא מתמחה בניהול והפעלה של סטארטאפים. לעדי יש LL.M. בעסקים בינלאומיים, ותואר B.A בחשבונאות ומימון (Magna Cum Laude) ו- LL.B מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

אורי חושן

מנכ"ל VLX Ventures
אורי מביא עמו ניסיון רב תחומי בבנייה והקמה של פלטפורמות חדשניות, בהשקעה וליווי סטארט-אפים חדשניים בענפי מדעי החיים, פארמה, בינה מלאכותית, ותעשיות הייטק. לפני שהצטרף ל- VLX Ventures בשנת 2013, כיהן אורי כסגן נשיא לפיתוח עסקי ב- Xenia VC וכמנהל פיתוח עסקי ב- SanDisk, (NSDQ: SNDK). אורי מחזיק בתואר B.A. בפילוסופיה, Cum Laude, ותואר LLB מאוניברסיטת תל אביב וכן MBA, Cum Laude, מבית הספר לעסקים סולביי בבריסל.

רויטל רוזנפלד

רויטל מנהלת תחום הכנסות של חברות היי-טק בינלאומיות. לאחרונה היא הייתה סמנכ"לית מכירות אזורית EMEA, בגילת רשתות לווין. לפני כן היא הייתה סמנכ"לית מכירות וסמנכ"לית EMEA בחברת אמדוקס, מנכ"לית ב- Laryngoport Ltd, וסמנכ"לית מכירות בחברת SkyVision. לרויטל תואר ראשון בהנדסה כימית ו- M.Sc. בהנדסת אמינות מהטכניון - המכון הטכנולוגי הישראלי.

רום לקריץ

מייסד ומנכ"ל משותף באנקור
רום הוא מייסד ומנכ"ל משותף ב-אנקור - חיוב אוטונומי. לפני כן היה רום סמנכ"ל הכספים של חברת Fireglass (שנרכשה על ידי חברת סימנטק תמורת 250 מיליון דולר), מייסד שותף ומנהל בחברת Omnix, מייסד ומנכ"ל בחברת ROIEC ומייסד ומנכ"ל חברת Tipengo. רום מחזיק בתואר LL.B ו- B.A. בחשבונאות וניהול עסקי מהמרכז הבינתחומי. הוא סיים את לימודיו בתכנית ההנהגה האסטרטגית למנהיגות פיננסית ECFO של אוניברסיטת סטנפורד.

שלומי שוורצבלט

מייסד שותף במיזם חמקנות במדעי החיים (אימונותרפיה)
לשלומי ניסיון רב ומגוון בהשקעות הון סיכון, פיתוח עסקי, טיפוח וחונכות של סטארטאפים, גיוס כספים, הנדסת מערכות, תפעול וניהול, ומו"פ. הוא היה המנכ"ל והמייסד של גבריאל ונצ'רס, מנכ"ל ואן ליר ונצ'רס, סמנכ"ל דוקור, CTO ב- VLX, ומנהל פעיל בחברות הצומחות במהירות. שלומי הוא בעל תואר שני בעסקים M.B.A מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני M.Sc בהנדסה ומערכות מידע מאוניברסיטת בן-גוריון.

צחי שאשא

סמנכ"ל בקרן דוקור - ואן ליר
לצחי ניסיון רב בהשקעות וסטארטאפים הכולל הליכי השקעה, מימוש חברות פורטפוליו, פיתוח עסקי, אסטרטגיה עסקית, ניהול כוח אדם ומימון. לפני שהצטרף לדוקור, היה צחי סמנכ"ל כספים וראש פיתוח עסקי בבזק בינלאומי, וראש תחום האנרגיה במשרד האוצר בישראל. צחי הוא בעל תואר B.A בכלכלה ועסקים ותואר M.A בעסקים מהאוניברסיטה העברית.

אלכס בראון

המנכ"ל של Pillar Ltd.
אלכס הוא המנכ"ל של Pillar Ltd, חברה לניהול מו"פ תעשייתי (הוקמה בשנת 2000) המתמחה בפולימרים חכמים, חומרים חדשניים עם השפעה סביבתית וכימיקלים. פרויקטים של Pillar כוללים: פיתוח פולימרים מתכלים מחלבון של פסולת חקלאית, הטמעת מערכות פירוק כימי ב-HDPE, פולימרים תרמיים המגיבים למכשירים רפואיים ועוד. אלכס סיים B.A. במנהל עסקים, שיווק (הצטיינות) ו-M.B.A. שניהם מאוניברסיטת דרבי (רמת אפעל).

אמיר גלבוע

אמיר מנהל חברת ייעוץ בוטיק המשלבת ייעוץ אסטרטגי, מודלים פיננסיים ושירותי שיווק משולבים. בעבר, שימש אמיר בתפקידים ברמת גבוהה בסטארטאפים שונים, קרנות הון סיכון ומטעימי מערכות היי-טק. אמיר הינו מנהל עסקים מנוסה בעל רקע טכנולוגי מקיף וכישורים יצירתיים חזקים. אמיר משמש כמדריך בבתי ספר מובילים למנהל עסקים ובאוניברסיטאות בתכניות ה-MBA. אמיר מחזיק בתואר B.SC בהנדסת אלקטרוניקה ותואר MBA מאוניברסיטת תל-אביב.

מרצים אורחים מהתעשיה וקהילת ההייטק